Причини перейти на електронні книги

Причини перейти на електронні книги

На сьогоднішній день цифрові технології стали невід’ємною частиною життя сучасної людини.

Завдяки можливостям інтернету можна робити покупки, не виходячи з дому, оплачуючи все через електронний гаманець.

Використання можливостей доповненої реальності дозволяє створювати ілюзію присутності фантастичних істот в реальному світі, а якщо хочеться з головою поринути у світ комп’ютерної гри — окуляри і шолом віртуальної реальності подарують незабутні відчуття.

Тому не дивно, що звичайні паперові книги з часом стали переходити в цифру. Альтернативою їм стали електронні книги або букридери.

Переваги букридеров

Можливість покупки книжок через інтернет

Можна не виходячи з дому за невелику ціну купувати книги на будь-який смак через інтернет. Між іншим, інформація надана з сайту Pocketbook, на якому можна купити електронні книги романи.

Екологічність

Більшість компаній виробників виділяють кошти для захисту навколишнього середовища і використання цифрових технологій дозволяють істотно знизити тиск на екологію.

Букридери на всі сто відсотків екологічні. На думку фахівців для того, щоб відшкодувати збиток, нанесений природі при виготовленні букридера, цілком вистачить прочитати на пристрої чотирнадцять книг.

Компактність

Сучасні моделі електронних моделей не займають багато місця і розміри деяких з них не перевищують розмір смартфона. Рідери зручно читати під час довгих поїздок і в будь-який час доби.

Місткість

Якщо ви любите читати по дорозі на роботу, швидше за все часто ламали голову над вибором книги, де є гарантія того, що книга вам сподобається? Схожа ситуація може трапиться під час відпустки, взяли книгу, а ви її швидко прочитали або вона вам не сподобалася.

В електронній книзі можна зберігати величезну кількість книг і по суті пристрій можна перетворити в компактну бібліотеку.

Підсвічування

Підсвічування в рідері дозволяє читати улюблені книги в нічний час доби без шкоди очам.

Широкий вибір шрифтів і розмірів

Вибираючи книгу багато хто стикався з дуже неприємним сюрпризом, а саме з незручним дрібним текстом. Досить часто такий текст використовується в досить великих за обсягом книгах. Таку книгу незручно читати і доводиться постійно напружувати зір.

В електронній книзі можна налаштовувати шрифт, розміри букв і міжрядковий інтервал.

Інтернет

Сучасні моделі електронних книг мають можливість підключення до інтернету, тим самим можна швидко знайти, купити і завантажити потрібну книгу. Економія часу в наявності. Зрозуміло, якщо ви не будете відволікатися на сайти і повідомлення в соціальних мережах.

Нотатки на полях

Багато хто ведуть неабиякі суперечки з приводу прийнятності робити нотатки на сторінках паперових книг. Одні вважають робити особисті записи на сторінках в порядку речей, а інші навпаки проти всього цього.

У ридерах можна без проблем залишати замітки і в разі необхідності виділяти цілі абзаци. За допомогою сенсорної клавіатури можна робити нотатки на сторінках, а віртуальна закладка ніколи не випаде з книги.

Наостанок перерахуємо плюси електронних книжок

  • Компактність.
  • Доступність.
  • Великий асортимент книг.
  • Широкий модельний ряд.
  • Невелика ціна.

Iнформація надана з сайту Pocketbook, на якому можна придбати електронні книги.

Якщо є що сказати на цю тему, чекаємо на Ваші коментарі! 😉

Оцените пожалуйста прочитанную статью
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для оценки статьи, вы должны зарегистрироваться.
Загрузка...
Поделиться в соц. сетях